UNTRR


Abonament UNTRR

UNTRR - Uniunea Naţională a Transportatorilor Rutieri din România este o organizaţie profesională şi patronală neguvernamentală, independentă şi apolitică fondată în anul 1990 pe principii democratice, care promovează şi apără interesele transportatorilor rutieri pe plan intern şi internaţional.

În calitate de abonat UNTRR puteţi beneficia de RCA la preţul standard de 4300 RON (pentru clasele de Bonus B0-B8). Abonaţi-vă la UNTRR cu 500 Ron + TVA/an şi beneficiaţi pe lângă oferta RCA de servicii precum:

  • acces în timp real la informaţii din domeniul transporturilor rutiere;
  • e-info UNTRR - e-mail zilnic cu informaţii de actualitate despre transportul intern şi internaţional;
  • pagina web untrr.ro actualizata zilnic, atât în secţiunea publică, cât şi în secţiunea dedicată abonaţilor UNTRR
  • reduceri la produse şi servicii
  • reducere la obţinerea Fomularelor A1 pe untrr.ro
  • reprezentare în Franţa pe loimacron.eu
  • asistenţă rutieră prin UNTRR Assistance
  • UNTRR vă facilitează cumpărarea online, rapid şi sigur a rovinietelor pe www.e-rovinieta.ro şi a taxei de pod de la Feteşti (peaj) pe www.taxa-pod-fetesti.ro

Pentru mai multe informaţii referitoare la abonamentul UNTRR vă puteţi adresa reprezentanţelor noastre din ţară:

Bucureşti office@untrr.ro 021-336.77.88
Arad arad@untrr.ro 0720-999.231
Cluj cluj@untrr.ro 0720-999.250
Deva deva@untrr.ro 0720-999.205
Iaşi iasi@untrr.ro 0720-999.242, 0720-999.228
Oradea oradea@untrr.ro 0720-999.259
Piteşti pitesti@untrr.ro 0720-999.230, 0720-999.209
Satu Mare satumare@untrr.ro 0720-999.247
Sibiu sibiu@untrr.ro 0720-999.246
Suceava suceava@untrr.ro 0720-999.248
Târgu Mureş mures@untrr.ro 0720-999.244
Timişoara timisoara@untrr.ro 0720-999.207




Ultima modificare a paginii: 31.05.2018

x

Acest site foloseste cookies pentru stocarea diferitelor informatii utile navigarii. Prin continuarea utilizarii site-ului, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Afla mai multe detalii